CHOCOKATE – jest serią historii opowiedzianych przez projektantkę, która posługując się językiem plastyki tworzy kolekcje biżuterii. Każda z nich dotyczy losów piernikowego ludzika, którego metamorfozy symbolizują epizody z życia projektantki, a także innych znanych jej nowoczesnych młodych kobiet. Główny bohater zawsze coś lub kogoś kocha. Czasem z powodzeniem, czasem miewa złamane serce, innym razem miłość swą przelewa na marzenia, podróże i osiąganie swoich celów. W pełni korzysta z życia, tropi również bieżące modowe trendy, zmieniając swój styl w każdej z kolekcji. Wyraziste projekty Chocokate doceniane przez stylistów oraz polskie gwiazdy publikowane były nie raz w magazynach mody takich jak Elle, Glamour, Twój Styl czy Viva. Wszystkie kreacje Kate są ręcznie wykonane i przepełnione pasją do mody.

galeria-yes-wystawa-chocokate galeria-yes-chocokate-bizuteria galeria-yes-wernisaz-chocokate galeria-yes-chocokate-wernisaz galeria-yes-bizuteria-chocokate galeria-yes-chocokate-naszyjnik
Chocokate

Marka stworzona przez Katarzynę Śledzińską, absolwentkę Projektowania Ubioru i Scenografii na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Artystka pochodzi z Inowarocławia, aktualnie mieszka i tworzy w Nowym Jorku, gdzie uczestniczyła również w programach Fashion Merchandising / Fashion Business na Fashion Institute of Technology.

Dowiedz się więcej >