MOTYLE STUDIO – pracownia została założona w Sopocie w 2005 roku przez Darię Jankowiak-Byczkowską oraz Patryka Byczkowskiego. Ideą powstania firmy było tworzenie oraz sprzedaż indywidualnych i nowoczesnych kolekcji biżuterii. Na swoim koncie artyści mają wiele wyróżnień i nagród, m.in. I miejsce w konkursie „Nagroda Ministra Gospodarki” w 2012 roku, I miejsce w „Konkursie publiczności za najatrakcyjniejszy produkt targów Amberif 2008”, I miejsce w konkursie „Klejnot Polskiej Biżuterii” w 2005 i 2006 roku, oraz Grand Prix Amberif 2005 roku.

MOTYLE STORY – Nasz Świat pełen energii i emocji, jest podróżą w której wszyscy bierzemy udział. Zmienia się on jednak tak szybko, że są momenty które chcielibyśmy zachować na dłużej i cieszyć się nimi bez przerwy. Kolekcje Motyle są podróżą samą w sobie, zostały stworzone po to aby uchwycić i zatrzymać chwile pełne emocji. Ukryte znaczenia pobudzają wyobraźnię oraz przypominają o ta­jemnicy naszego istnienia. Świat roślin i zwierząt, architektura, moda oraz człowiek są niekończącą inspiracją kolekcji Motyle. Odejście od tradycyjnego jubilerstwa pozwala na pełną ekspresję, która łączy ze sobą surowość i wielokolorowe piękno.

Pracownia Motyle

Pracownia Motyle została założona w 2005 roku w Sopocie przez Darię i Patryka Byczkowskich. Ideą powstania firmy było tworzenie oraz sprzedaż indywidualnych i nowoczesnych kolekcji biżuterii.

Dowiedz się więcej >