Kamila Wasilewska – pochodzi z Warszawy. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Tkaniny i Ubioru o specjalizacji Projektowanie Biżuterii, studiowała również w Portugalii w Escola Superior de Artes e Design (ESAD). Uczestniczka prestiżowej wystawy „Młodzi na start” organizowanej przez Elle Decoration (2011r.) w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie, oraz wystawy Fasion Exhibition w Paryżu (2011r.). Od kilku lat projektuje i wykonuje swoją autorską biżuterię.

galeria-yes-wystawa-wasilewska-kamila

„Kolekcja mistycznej biżuterii pełne symboli nosi tytuł ARKANY. Jest wtajemniczeniem w świat czytelny tylko dla ludzi, którzy skierowali swoją ciekawość na pewną tajemną wiedzę starając się ją posiąść. Biżuteria ta powinna być podświadomym mobilizatorem do spełniania zamierzonych celów, dokańczania własnych spraw i skupieniu się na tym co dla nas ważne. W swoich pracach zachęcam do wyprawy w głąb siebie by odnaleźć i przeanalizować własne potrzeby, wady i zalety. Chciałabym aby ta biżuteria dodawała pewności siebie ludziom, którzy stają się wojownikami we własnym życiu, ludziom którzy ponoszą ryzyko, podnoszą się kiedy upadają by w końcu stać się zwyciężcami.”

Kamila Wasilewska

galeria-yes-wasilewska-wernisaz galeria-yes-wasilewska-kamila-wernisaz galeria-yes-ludzie-wystawa-arkany galeria-yes-arkany-wystawa-kamila-wasilewska

 

Kamila Wasilewska

Pochodzi z Warszawy. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Łodzi na wydziale Tkaniny i Ubioru o specjalizacji Projektowanie Biżuterii, studiowała również w Portugalii w Escola Superior de Artes e Design (ESAD).

Dowiedz się więcej >