21/12/11 - 31/01/12

Biżuteria Rodzinna

Ta świąteczna ekspozycja prezentuję biżuterię rodzinną i towarzyszące im historie. Wystawa ma na celu podkreślić emocjonalne znaczenie biżuterii. Przekazywana z pokolenia na pokolenie stanowi pamiątkę rodzinną i staje się dla swoich właścicieli przedmiotem o wyjątkowej wartości emocjonalnej.

18/11/11

Jola Załecka SUKIENKI POKUTNE

Sukienki pokutne są propozycją projektantki , autorki filmu, na czas komercji, której już nic nie zatrzyma. Są swoistym memento, a utrwalony na kliszy obraz może jej zdaniem rozbudzić wiarę w piękno, godność i miłość. Sukienki pokutne są kostiumem na czas, w którym żyjemy.

13/10/11 - 12/12/11

KOBIETA W OBIEKTYWIE Marii Magdaleny Kwiatkiewicz

Wystawa fotografii „ Kobieta w obiektywie Marii Magdaleny Kwiatkiewicz” i biżuterii plemiennej prezentuje zdjęcia i obiekty jubilerskie z Afryki: Mali, Etiopii i Azji: Chin, Tybetu i Indii – zwłaszcza z rejonów Gudżarat i Ladakh.

22/09/11

TOMAOTOMO by Tomasz Olejniczak

TOMAOTOMO to marka promująca wizerunek kobiety odważnej i eleganckiej, a jednocześnie marzycielki, pozwalającej sobie na odrobinę romantyzmu w klasycznym rozumieniu.

08/09/11 - 10/10/11

Agata Bieleń INSPIRED BY LINE

Studentka wydziału Architektury i Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Ogarnięta obłędem w paski, pochłonięta fanatyzmem liniowym, począwszy od bezwymiarowej linii myśli, przez dwuwymiarowy rysunek, po trójwymiarowy design.

21/07/11

ZAKARYAS SOLOMON

Zekaryas Solomon jest projektantem urodzonym w Erytrei, który dorastał w Niemczech, gdzie ukończył w 2005 roku studia Architektoniczne w Wuppertal. Przez prawie 4 lata pracował jako architekt równocześnie rozwijając swoje zainteresowanie w kierunku mody. W 2009 roku podjął studia na Londyńskim College of Fashion aby rozwinąć swoją pasje i zostać projektantem mody.

16/06/11 - 26/08/11

Marta Włodarska AMBERWOOD

AMBERWOOD to projekt, do którego inspiracją jest natura, woda, Morze Bałtyckie z całym swoim bogactwem. To bursztyn i drewno poławiane zimą na Mierzei Wiślanej. Młoda artystka umiejętnie wydobywa piękno naturalnych surowców, w niezauważalny sposób zacierając granicę między drewnem a bursztynem.